Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Hotel Capricorno, Hotel , Wiedeń

SCHWEDENPLATZ 3 4, Wiedeń

Hotel Capricorno, Hotel , Wiedeń

Hotel Capricorno, Hotel , Wiedeń - Opis

CULTURE AND SHOPPING BY DAY AND BY NIGHT THE FAMOUSBERMUDA TRIANGLE WITH ITS COUNTLESS BARS STUDENTHANGOUTS RESTAURANTS AND LIVE MUSIC. OUR HOTELSELABORATE BREAKFAST BUFFET AWAITS YOU THE MORNINGAFTER. FOR MIDDAY OR IN THE EVENING WE RECOMMEND ATASTY AND ELEGANT MEAL AT HIMMELSSTUBE OR KRONPRINZRUDOLPH THE RESTAURANTS OF OUR SISTER HOTELS AMPARKRING AND STEFANIE.

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.