Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Omena Hotel Helsinki Yrjönkatu, Hotel , Helsinki

Yrjönkatu 30, 00110 Helsinki

Omena Hotel Helsinki Yrjönkatu, Hotel , Helsinki

Omena Hotel Helsinki Yrjönkatu, Hotel , Helsinki - Opis

Property Location With a stay at Omena Hotel Yrjonkatu, you'll be centrally located in Helsinki, steps from Forum Shopping Centre and Kamppi Chapel. This hotel is within close proximity of Stockmann and Swedish Theatre.Rooms Make yourself at home in one of the 82 guestrooms, featuring kitchenettes with refrigerators and microwaves. Complimentary wireless Internet access is available to keep you connected.

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.