Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Four Seasons Hotel, Ateny

79, Poseidonos Avenue, Ateny

Four Seasons Hotel, Ateny

Four Seasons Hotel, Ateny - Opis

The Four Seasons Hotel is located 12 km away from the city centre, 7 km from the Acropolis, the Parthenon and 8 km from the Benaki museum.
The Four Seasons Hotel is located 12 km away from the centre and 18 km from the airport. Hotel amenities include restaurant, bar, business centre and laundry service.
The guest rooms are equipped with bathroom/shower, air conditioning, hair dryer, safety box, TV and mini bar.

Address: 79, Poseidonos Avenue, 16674, Glyfada, Athens, Greece

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.