Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Piet Hein Hotel, Hotel , Amsterdam

Vossiusstraat, 52-53, Amsterdam

Piet Hein Hotel, Hotel , Amsterdam

Piet Hein Hotel, Hotel , Amsterdam - Opis

Piet Hein Hotel offers a nautical atmosphere in a nice location in the heart of Amsterdam. Situated beside Vondelpark, it is also close to the major attractions such as the Van Gogh Museum, Rijksmuseum and the lively district of Leidseplein. Relax in the lounge, have a cocktail in the bar or, in the summer, enjoy the open-air concerts nearby. There are many things to do and see in Amsterdam and the hotel is the perfect place to stay while visiting this city.

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.