Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

3City Hostel, Hostel, Gdańsk

ul. Targ Drzewny 12/14, 80-886 Gdańsk

3City Hostel, Hostel, Gdańsk

3City Hostel, Hostel, Gdańsk - Opis

Oferując tanie noclegi w Gdańsku do dyspozycji naszych gości pozostaje całodobowa recepcja w której można uzyskać profesjonalną pomoc z zakresu informacji turystycznej. Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do 12.00.

Na terenie całego obiektu działa WiFi, na każdym piętrze posiadamy dostęp do komputera stacjonarnego. Ponadto salon z TV Sat z w pełni wyposażoną kuchnią. Mieszkańcy hostelu mają możliwość do bezpłatnego korzystania ze stołu do bilarda oraz do wypożyczenia ręczników za opłatą, suszarki do włosów, żelazka i deski do prasowania oraz do płatności kartami kredytowymi.

Hostel 3City Gdańsk wyposażony jest w elektronicznie zamykane drzwi, metalowe szafki w każdym pokoju oraz całodobowy monitoring. Każdy Gość otrzymuje kartę i kluczyk umożliwiające sprawne poruszanie się po obiekcie i bezpieczne przechowywanie swoich rzeczy osobistych.

3City Hostel, Hostel, Gdańsk - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
10
Godzina zameldowania od:
15:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Rosyjski
Niemiecki
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Diners Club
American Express
Maestro
Parking:
Parking publiczny dostępny na sąsiednich ulicach za dodatkową opłatą
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.