Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Rezydencja Victoria, Stylowa Rezydencja , Karpacz

Juliusza Słowackiego 7, Karpacz

Rezydencja Victoria, Stylowa Rezydencja , Karpacz

Rezydencja Victoria, Stylowa Rezydencja , Karpacz - Opis

Rezydencja Victoria Karpacz to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy podczas wypoczynku poszukują kontaktu z naturą, chcą wędrować po malowniczych górskich szlakach czy dobrze się bawić uprawiając sporty zimowe. Nasz obiekt mieści się w zacisznej, zielonej części Karpacza. To miejsce wyjątkowo sprzyja odpoczynkowi, również w szczycie sezonu. Nasz pensjonat jest w pełni przystosowany do potrzeb osób starszych i najmłodszych – trudno wyobrazić sobie bardziej komfortowe miejsce na prawdziwe rodzinne wakacje czy ferie z dziećmi.

Położenie w centrum miasta,blisko do stoków narciarskich jak i szlaków turystycznych.

Eleganckie pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów TV cyfrowej,, a także bezpłatną wodą Potencjałka na powitanie. W łazience znajduje się kabina prysznicowa,,ręczniki.Bezpłatne WiFi jest dostępne w pokoju.Powierzchnia pokoi 19-35 m2 odpowiadająca standardu ***

W Victorii Karpacz dbamy o to by nasza kuchnia była jednocześnie zdrowa i niezwykle smaczna. Dlatego też nad naszym menu czuwają zarówno kucharze jak i dietetycy.

Goście, którzy zatrzymają się w Victorii Karpacz na co najmniej 3 dni otrzymają specjalny bon ze zniżką na wizytę w okolicznej zabytkowej sztolni w Kowarach.
Bony ze zniżką na zabiegi SPA & WELLNESS otrzymają wszyscy goście Victorii Karpacz, którzy zatrzymają się na co najmniej 3 dni!

Rezydencja Victoria, Stylowa Rezydencja , Karpacz - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Recepcja:
recepcja od 7 do 20
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Parking:
Prywatny bezplatny
Śniadania:

Bufetowe

Pokoje rodzinne:
TAK
Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Łóżko małżeńskie
Łóżko małżeńskie
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC

Rezydencja Victoria, Stylowa Rezydencja , Karpacz - Obiekt przyjazny dla narciarzy

Obiekt przyjazny dla narciarzy:
TAK

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.