Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Days Hotel Katowice, Hotel, Katowice

Ul. Szybowcowa 1, Katowice

Days Hotel Katowice, Hotel, Katowice

Days Hotel Katowice, Hotel, Katowice - Opis

Hotel zbudowany w 2009 roku, znajdujący się 30 min drogi od lotniska w Pyrzowicach i 45 minut od lotniska w Balicach. Usytuowany jedyne 15 minut autobusem od katowickiego dworca centralnego i w najbliższym sąsiedztwie ulicy Górnośląskiej, autostrady A4 Wrocław-Kraków, centrum handlowego Trzy Stawy, w pobliżu centrum miasta. Dla zmotoryzowanych oferuje monitorowany parking.

Nowoczesne sale konferencyjne zdolne pomieścić 230 osób, przestronna sala telewizyjna, bar. Każdy pokój wyposażony jest w Personalny Komputer i telewizor LCD. Połączenie internetowe o prędkości 1 MB/s, telewizja satelitarna włączając CANAL+. Darmowy Internet bezprzewodowy jest dostępny w całym budynku. Darmowe centrum odnowy biologicznej, kryty basen, sauna, siłownia i jacuzzi.

Days Hotel Katowice, Hotel, Katowice - Podstawowe informacje

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.