Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

4seasons Apartments Krakow, Apartamenty, Kraków

ul. Stefana Batorego 6A, Kraków

4seasons Apartments Krakow, Apartamenty, Kraków

4seasons Apartments Krakow, Apartamenty, Kraków - Opis

Położony w samym centrum Krakowa, tylko 750 metrów od Rynku Głównego. Apartamenty 4Seasons oferują apartamenty z płaskimi telewizorami i w pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi. Apartamenty w 4Seasons posiadają prywatne łazienki z zarówno wannami jak i prysznicami, większość z nich posiada balkony. Aneksy kuchenne posiadają lodówki i kuchenki elektryczne. Wszystkie apartamenty posiadają miejsca do siedzenia i jadalnie. Stacja kolejowa Kraków Główny i centrum handlowe Galeria Krakowska są oddalone o 1,1 kilometra od apartamentów. Dzięki dobremu połączeniu tramwajowemu, goście mogą szybko dostać się do miejsc wartych zobaczenia takich jak Zamek na Wawelu albo dzielnice Kazimierz.

4seasons Apartments Krakow, Apartamenty, Kraków - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
17
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Rosyjski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
American Express
Maestro
Parking:
Parking prywatny płatny

Cena za dobę: 40 PLN

konieczna rezerwacja
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Bezplatnie! Zwierzęta są akceptowane. Bez dodatkowych opłat.

Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Tv
Tv
Wyposażenie kuchni:
Czajnik
Czajnik
Kuchenka elektryczna
Kuchenka elektryczna
Lodówka
Lodówka
Mikrofala
Mikrofala

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.