Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Apartamenty Florian - Stare Miasto, Apartamenty, Kraków

ul. Zybilikiewicza 15, 31-029 Kraków

Apartamenty Florian - Stare Miasto, Apartamenty, Kraków

Apartamenty Florian - Stare Miasto, Apartamenty, Kraków - Opis

Położone w sercu krakowskiego Starego Miasta, te doskonale wyposażone i atrakcyjnie urządzone Apartamenty Florian znajdują się w odległości 300 metrów od Rynku Głównego oraz nieopodal Kazimierza, dzielnicy żydowskiej.
Polecamy to miejsce szczególnie tym, którzy nawet z dala od domu chcą się czuć jak u siebie. Zarówno podczas krótkich jak i dłuższych pobytów. Zapraszamy.Doskonała lokalizacja pomiędzy Starym Miastem i Kazimierzem, zapewnia, że wszystkie atrakcje są w zasięgu kilkuminutowego spaceru.

Przepięknie urządzone i wyposażone w antyki Apartamenty Florian oferują zakwaterowanie w ciepłej, przytulnej atmosferze. Wszystkie apartamenty są przestronne, atrakcyjne oraz doskonale rozplanowane, jak również dysponują wszelkimi nowoczesnymi udogodnieniami, włącznie z telewizorami LCD. Każdy apartament dysponuje doskonale wyposażoną kuchnią lub aneksem kuchennym, dzięki czemu Goście mogą sami przygotowywać sobie posiłki.

Apartamenty Florian - Stare Miasto, Apartamenty, Kraków - Podstawowe informacje

Internet w obiekcie:
Internet w pokoju:
Wyposażenie pokoi:
Suszarka
Suszarka
Tv
Tv

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.