Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Crystal Suites chez Helena, Hotel , Kraków

ul. Szeroka 14, Kraków

Crystal Suites chez Helena, Hotel , Kraków

Crystal Suites chez Helena, Hotel , Kraków - Opis

Crystal Suites chez Helena zajmuje historyczny budynek, były dom Heleny Rubinstein, w samym sercu Dzielnicy Żydowskiej Kazimierza. Każdy z sześciu apartamentów jest nazwany na część Heleny i jej sióstr, gustownie umeblowane i wyposażone w kuchnie i łazienkę. Wszystkie posiadają klimatyzację jak i wysokiej prędkości dostęp do Internetu bezprzewodowego, zmywarkę do naczyń, pralki. Bielizna, ręczniki i kosmetyki są zapewnione przez Hotel. Nasza obsługa recepcji dołoży wszelkich starań by Goście w pełni doświadczyli i jak najlepiej poznali Kraków. Szczycimy się naszą restauracją serwującą Polskie dania narodowe. Oferujemy wycieczki, kawiarnie i miejsca znajdujące się poza głównym przetartym szlakiem turystycznym. Możemy zarezerwować i zapewnić transport na wycieczki do Auschwitz, Kopalni Soli i wielu innych.

Crystal Suites chez Helena, Hotel , Kraków - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
9
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Diners Club
American Express
Maestro
Parking:
Parking publiczny dostępny na sąsiednich ulicach za dodatkową opłatą
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.