Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Florian Apartments Old Town, Hotel, Kraków

ul. Zyblikiewicza, 15, Kraków

Florian Apartments Old Town, Hotel, Kraków

Florian Apartments Old Town, Hotel, Kraków - Opis

Ten wspaniały hotel oferuje wysoką jakość zakwaterowania w samym sercu osobliwego miasta Kraków. Była stolica Polski pełna kulturalnych i historycznych bogactw jest miejscem obowiązkowym do zobaczenia. Ikoniczny Zamek na Wawelu, Bazylika Mariacka i Sukiennice to tylko niektóre z wielu atrakcji, które znajdują się w najbliższej okolicy Hotelu. Goście mogą również zobaczyć Kazimierz, Starą Żydowską Dzielnice, gwarną i pełną lokali oferujących regionalne i międzynarodowe dania, sklepów i lokali rozrywkowych. Lokalizacja Hotelu z pewnością zachwyci podróżnych pięknym wzornictwem i profesjonalna obsługą. Goście mogą się całkowicie zrelaksować w przestronnym otoczeniu obszernych i jasnych apartamentów. Każdy uroczo urządzony pokój jest wygodnie umeblowany i udekorowany dziełami sztuki by zapewnić przyjemny i pamiętny pobyt. Hotel również oferuje room service i wszechstronne sale konferencyjne.

Florian Apartments Old Town, Hotel, Kraków - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
3
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.