Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Hostel Deco, Hostel, Kraków

ul. Mazowiecka 3a, Kraków

Hostel Deco, Hostel, Kraków

Hostel Deco, Hostel, Kraków - Opis

Atrakcyjny wybór przez wzgląd na bliskość wszystkich krakowskich atrakcji. Obiekt jest prywatną własnością polskiej rodziny szczycącej się dbaniem o to by Hostel był przyjemnym miejscem pobytu.

Z pięknymi wnętrzami w stylu Art Deco zwykle nie kojarzonymi z budżetowymi zakwaterowaniami. Deco nie jest przeciętnym Hostelem. Lokalizacja kilka minut drogi od krakowskiego Starego Miasta jest zdecydowanym bonusem tego miejsca.

Śniadania są serwowane do godziny 12:00, więc nie musisz martwić się o wcześniejszy powrót wcześniejszej nocy. W pełni wyposażona kuchnia jest do twojej dyspozycji przez cały dzień. Hostel posiada również swoją restauracje otwartą na początku 2013 roku.

Recepcja jest całodobowa. Obsługa chętnie podzieli się z tobą swoją wiedzą o Krakowie i pomoże zorganizować wycieczkę po mieście jak i poza nie.

Hostel Deco, Hostel, Kraków - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
24
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Parking:
Parking prywatny płatny

Cena za dobę: 25 PLN

konieczna rezerwacja
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.