Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Old Town Apartments Grodzka, Apartamenty, Kraków

Grodzka 46/ Senacka 11, Kraków

Old Town Apartments Grodzka, Apartamenty, Kraków

Old Town Apartments Grodzka, Apartamenty, Kraków - Opis

Recepcja mieści się po adresem Wiślna 4, apartament 6. W niedzielę recepcja jest zamknięta, aby zameldować się w niedzielę trzeba zadzwonić przynajmniej 40 minut przed przyjazdem. Apartamenty Grodzka znajdują się około 50 metrów od głównej ulicy Grodzkiej 4 stanowiącej część Traktu Królewskiego, najważniejszego szlaku turystycznego w mieście. Największe miejscowe atrakcje, najważniejsze zabytki jak i restauracje, bary, kluby znajdują się w prawie bezpośrednim sąsiedztwie. Apartamenty Grodzka znajdują się w zasięgu 5 minutowego spaceru od Głównego Rynku i Zamku na Wawelu.

Apartamenty Grodzka oferują 11 apartamentów w budynku z recepcją i ochroną. W tym samym budynku znajduję się również centrum fitness (siłownia, sauna i masażysta), unikatowa kawiarnia i mały pasaż handlowy.

Apartamenty Grodzka oferują przestrzenne apartamenty z bezprzewodowym internetem i w pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi. Apartamenty zostały dokładnie odrestaurowane by łączyć zabytkową architekturę Krakowa z nowoczesnym designem wnętrz. Unikatowy charakter każdego apartamentu tworzą przytulną i wyjątkową atmosferę.

Old Town Apartments Grodzka, Apartamenty, Kraków - Podstawowe informacje

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.