Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Vital Aparthotel, Hotel , Kraków

ul. Langiewicza 12, Kraków

Vital Aparthotel, Hotel , Kraków

Vital Aparthotel, Hotel , Kraków - Opis

Vital Aparthotel jest niedrogim Hotelem apartamentowym. Nasi goście opisują nas jako dobry Hotel w dobrej cenie. Vital łączy najlepsze cechy Hotelu i apartamentów. Serwujemy śniadania, służymy naszym gościom radą w zakresie turystyki, sprzątamy pokoje codziennie zapewniając pełny komfort pobytu, przestronność i możliwość gotowania posiłków we własnym zakresie w kuchni w apartamencie.

Doskonała lokalizacja zaledwie 20 minut spacerem lub 2 przystanki autobusowe od starówki i Kolejowej Stacji Głównej, pozwala na szybkie przemieszczanie się między centrum Krakowa a jego największymi atrakcjami.

Vital Aparthotel, Hotel , Kraków - Podstawowe informacje

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.