Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Apartamenty Classico (M9), Apartamenty, Poznań

ul. Adama Mickiewicza 9, 60-833 Poznań

Apartamenty Classico (M9), Apartamenty, Poznań

Apartamenty Classico (M9), Apartamenty, Poznań - Opis

Mamy przyjemność zaprosić państwa do nowo otwartego apartamentowca w ścisłym centrum Poznania. Kamienica z początku XX wieku została gruntowanie odrestaurowana i przeznaczona na apartamenty do wynajęcia. Nasze apartamenty zaprojektowane zostały z myślą o osobach ceniących komfort oraz wysoką jakość i stanowią doskonałą alternatywę dla najbardziej luksusowych poznańskich hoteli. Cicha lokalizacja, pomimo położenia w ścisłym centrum, gwarantuje jednocześnie szybki i dogodny dojazd w każdy ważny punkt miasta oraz udany wypoczynek po spotkaniach biznesowych, zwiedzaniu Poznania czy zabawie. Niezależnie od celu Waszej wizyty, Apartamenty Classico to miejsce z którego wyjedziecie wypoczęci, zadowoleni i do którego będziecie chcieli wracać.

Apartamenty Classico (M9), Apartamenty, Poznań - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Maestro
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Telefon
Telefon
Tv
Tv
Wyposażenie wewnętrzne:
Restauracja
Restauracja

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.