Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Apartamenty Poznan - Apartamenty Cuba, Apartamenty, Poznań

Ul. Katowicka 63B/3, Poznań

Apartamenty Poznan - Apartamenty Cuba, Apartamenty, Poznań

Apartamenty Poznan - Apartamenty Cuba, Apartamenty, Poznań - Opis

Znajdujący się na prawym brzegu Warty, zaraz obok Jeziora Maltańskiego, Apartamenty Poznań są świetnym wyborem dla rodzin i grup znajomych, którzy chcieli by spędzić czas w Poznaniu niezależnie. Apartamenty znajdują się w zasięgu 10 minutowego spaceru od Starego Rynku i centrum handlowego Stary Browar. Apartamenty są przytulne i przestronne. Każdy posiada swój własny salon i umeblowany balkon. Aneksy Kuchenne są wyposażone w lodówki, mikrofalówki, kuchenki, elektryczny czajnik. Wszystkie apartamenty mają również dostęp do darmowego WIFI. Goście mogą skorzystać z centrum rekreacyjnego, zawierającego kort tenisowy, kręgielnie, stół bilardowy i pingpongowy oraz kryty basen. Dla młodszych gości jest dostępny plac zabaw.

Apartamenty Poznan - Apartamenty Cuba, Apartamenty, Poznań - Podstawowe informacje

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.