Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

City Center House Elephant, Hotel, Poznań

ul. Racławicka 76, 60-302 Poznań

City Center House Elephant, Hotel, Poznań

City Center House Elephant, Hotel, Poznań - Opis

CCH Elephant mieści się w całkowicie odrestaurowanej starej willi miejskiej w cichej i kipiącej zielonymi ogrodami, ulubionej przez poznaniaków, dzielnicy Grunwald. Największym atutem naszego domu, jest to że udało nam się stworzyć miejsce zaciszne i spokojne, sprzyjające relaksowi, a zarazem znajdujące się w bezpośredniej bliskości głównych punktów miasta, takich jak: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Stadion miejski, Lotnisko, Dworzec PKP oraz największych atrakcji turystycznych: Starego Rynku, Poznańskiej Fary, Ostrowa Tumskiego, muzeów, teatrów, kin i centrów handlowych. Do wszystkich tych miejsc mogą Państwo dostać się z łatwością korzystając z komunikacji miejskiej gdyż przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się do 300 metrów od budynku.

City Center House Elephant, Hotel, Poznań - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Diners Club
American Express
Parking:
Parking prywatny płatny

Cena za dobę: 30 PLN

konieczna rezerwacja
Dzieci:

Wszystkie dzieci do lat 2 pobyt bezpłatny, na łóżeczkach niemowlęcych

Wszystkie dzieci do lat 3 pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach.

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Maksymalna liczba lóżeczek niemowlęcych w pokoju to: 1

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Minibar
Minibar
Sejf
Sejf
Telefon
Telefon
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Zestaw kosmetyków
Zestaw kosmetyków

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.