Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Hotel CEZAMET - Łozowa, Hotel, Poznań

ul. Łozowa 78, 61-448 Poznań

Hotel CEZAMET - Łozowa, Hotel, Poznań

Hotel CEZAMET - Łozowa, Hotel, Poznań - Opis

Od 1998 roku świadczymy wysokiej jakości usługi hotelowe i gastronomiczne. Posiadamy dwa obiekty znajdujące się w atrakcyjnych lokalizacjach, a estetyczne i zadbane pokoje są doskonałym miejscem na noclegi pracownicze, turystyczne czy biznesowe. Wysoki standard obsługi łączymy z przyjemną atmosferą, aby zapewnić Państwu maksimum komfortu. Zapraszamy.

Hotel CEZAMET - Łozowa, Hotel, Poznań - Podstawowe informacje

Dzieci:

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Opłata za psa 23 PLN/dzień.

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.