Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Hotel Naramowice, Hotel , Poznań

ul. Naramowicka 150, 61-619 Poznań

Hotel Naramowice, Hotel , Poznań

Hotel Naramowice, Hotel , Poznań - Opis

Poszukują Państwo noclegu w Poznaniu, który da możliwość oderwania się od zgiełku wielkiego miasta? Zapraszamy do Hotelu Naramowice! Bardzo wygodna dla podróżujących lokalizacja (trasa Warszawa – Poznań – Świecko) pozwoli odetchnąć i skorzystać z wygodnych przestrzeni naszych pokoi.

Doświadczenie oraz kwalifikacje pozwalają nam podejmować się przygotowania konferencji (branżowych, naukowych), bankietów firmowych oraz imprez okolicznościowych (m.in. wesela, chrzty, komunie, etc.). Dbamy zarówno o profesjonalną obsługę cateringową, jak również odpowiednio przygotowane menu. Dysponujemy klimatyzowanymi pomieszczeniami wyposażonymi w niezbędne zaplecze multimedialne (rzutnik, ekran, flipchart, etc.). Dlatego też możemy zapewnić Państwu bardzo dogodne warunki do przeprowadzenia spotkania firmowego.

Hotel Naramowice, Hotel , Poznań - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Rosyjski
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Parking:
Prywatny bezplatny
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Wyposażenie wewnętrzne:
Restauracja
Restauracja

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.