Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Hotel Ramka Restaurant & Wine Bar, Hotel , Poznań

ul. Wejherowska 10, 60-446 Poznań

Hotel Ramka Restaurant & Wine Bar, Hotel , Poznań

Hotel Ramka Restaurant & Wine Bar, Hotel , Poznań - Opis

Hotel Ramka to niepowtarzalne miejsce, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami designu i nowoczesnymi rozwiązaniami ekologicznymi. Najnowszy obiekt w Poznaniu wyróżnia się, zarówno bryłą architektoniczną, jak i wyjątkowo nowoczesnym wnętrzem, wykorzystującym elementy cyber barokowe. Hotel Ramka położony jest w zachodniej części Poznania. Nasz obiekt hotelowy składa się z budynku A i B. W budynku A znajduje się 26 dwuosobowych pokoi, dostępny jest zadaszony parking oraz Restauracja Hotelowa z tarasem na dachu budynku. Natomiast budynek B składa się z dwóch sal konferencyjnych – 35m2 i 160 m2– oraz z sali restauracyjnej, która pomieści od 200 do 400 osób. Restauracja jest na tyle obszerna, że jesteśmy w stanie zorganizować wewnątrz obiektu wszelkiego rodzaju Eventy związane z prezentacją samochodów.

Hotel Ramka Restaurant & Wine Bar, Hotel , Poznań - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Francuski
Norweski.
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Parking:
Parking prywatny płatny

Cena za dobę: 10 PLN

Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Radio
Radio
Telefon
Telefon
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Zestaw kosmetyków
Zestaw kosmetyków
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Jacuzzi
Jacuzzi
Restauracja
Restauracja
Sauna
Sauna
Winda
Winda

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.