Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Hotel Sunny, Hotel , Poznań

ul. Kowalewicka 12 B, 60-002 Poznań

Hotel Sunny, Hotel , Poznań

Hotel Sunny, Hotel , Poznań - Opis

Hotel dysponuje dwoma rodzajami pokojów i apartamentami. Urządzone funkcjonalnie i komfortowo pokoje hotelowe zostały wyposażone w łazienkę, i telefon. Na terenie hotelu działa bezpłatny dla Gości zarówno przewodowy, jak i bezprzewodowy Internet.

W hotelu znajduje się także centrum fitness oraz salon urody oferujący zabiegi upiększające i fryzjerskie. Hotelowym Gościom oferujemy bezpłatnie saunę. Amatorzy bilarda i darta mogą spędzić przyjamnie wolny czas. Dla zainteresowanych udostępnia się także salę szkoleniową.

Hotel Sunny*** znajduje się ok. 5 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz ok. 8 km od Centrum Poznania i słynnego Starego Miasta.
W pobliżu hotelu znajduje się także duże centrum handlowe (Auchan, Leroy Merlin i inne). Z hotelu można z łatwością dostać się nad Jezioro Kierskie i do Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Hotel Sunny, Hotel , Poznań - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Diners Club
American Express
JCB Card
Maestro
Parking:
Parking prywatny płatny

Cena za dobę: 10 PLN

Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Telefon
Telefon
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Restauracja
Restauracja

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.