Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

La Guitarra Hostel, Hostel, Poznań

ul. Marcinkowskiego 20A, 61-827 Poznań

La Guitarra Hostel, Hostel, Poznań

La Guitarra Hostel, Hostel, Poznań - Opis

Gdy wybieramy się na wycieczkę do danego miasta, jedną z najważniejszych rzeczy jest przede wszystkim to, gdzie będziemy spali. Musimy znaleźć miejsce, które będzie dla nas komfortowe i przyjazne. Wtedy wypoczynek będzie mógł odbywać się na odpowiednim poziomie. Bardzo dobre są hostele Poznań, które posiadają dużo miejsc noclegowych. Nie będzie problemu z tym, aby znaleźć miejsce dla siebie. W hotelach dostępne są pokoje 2-3-4 i wieloosobowe. W takiej sytuacji, jak najbardziej można będzie wybrać pokój, który będzie dla nas komfortowy, a Lagitarra hostel Poznań zapewni, aby tak właśnie było. W wielu hotelach dostępna jest również opcja związana z możliwością zjedzenia posiłków. Zazwyczaj poznańskie hotele posiadają w cenie śniadanie, a więc będzie to dla nas komfortowe rozwiązanie, ponieważ nie będziemy musieli robić sobie sami śniadania, a na obiad i kolację pójdziemy gdzieś sami lub zjemy je również w hotelu, jeśli jedzenie nam będzie odpowiadało. Grunt to wybrać dobry tani nocleg Poznań, a zadowolenie z pobytu będzie murowane.

La Guitarra Hostel, Hostel, Poznań - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Diners Club
American Express
JCB Card
Maestro
Parking:
Parking prywatny płatny

Cena za dobę: 25 PLN

konieczna rezerwacja
Dzieci:

Maksymalnie do 2 dzieci do lat 2 pobyt bezpłatny, na łóżeczkach niemowlęcych

Wszystkie dzieci do lat 12 pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach.

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Maksymalna liczba lóżeczek niemowlęcych w pokoju to: 2

Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Wyposażenie wewnętrzne:
Restauracja
Restauracja
Sala rekreacyjna
Sala rekreacyjna

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.