Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Parada Pensjon , Pensjonat, Poznań

ul. Rodawska 16A, 61-312 Poznań

Parada Pensjon , Pensjonat, Poznań

Parada Pensjon , Pensjonat, Poznań - Opis

Kameralny pensjonat Parada Pensjon położony w willowej dzielnicy Poznania zapewnia ciszę i wytchnienie po aktywnym dniu działań zawodowych, po przyjemnym, ale wyczerpującym zwiedzaniu czy po męczącej podróży. Dla gości targowych i biznesowych, potrzebujących noclegu z dala od miejskiego i targowego zgiełku, Parada Pensjon jest idealnym miejscem regeneracji sił i spokojnego snu.

Lokalizacja Parada Pensjon umożliwia prosty i szybki dojazd do ulicy Krzywoustego, zwanej „trasą katowicką” (3 minuty), a nią do centrum miasta i Międzynarodowych Targów Poznańskich (15-20 minut), do terenów rekreacyjnych i Galerii Handlowej Malta (10 minut).

Położenie w południowej części Poznania, zaledwie 5 minut jazdy do autostrady – węzeł Krzesiny (5minut), pozwala na bardzo szybki wyjazd zarówno w stronę Wrocławia, Krakowa i Śląska, jaki i Warszawy czy Berlina.

Do dyspozycji Gości oddajemy wygodne jedno-, dwu- i trzyosobowe pokoje z łazienkami. Kameralnie urządzone są idealnym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i do pracy.

Parada Pensjon dysponuje 12 pokojami, w których łącznie jest 27 miejsc noclegowych.

Parada Pensjon , Pensjonat, Poznań - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
10
Godzina zameldowania od:
22:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Diners Club
Inne karty ( Maestro )
Parking:
Prywatny bezplatny
Rezerwacja nie jest konieczna.
Śniadania:

Bufetowe

Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Tv satelitarna (kablowa)
Tv satelitarna (kablowa)

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.