Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Retro Hostel, Hostel, Poznań

ul. Kramarska 1/6, 61-765 Poznań

Retro Hostel, Hostel, Poznań

Retro Hostel, Hostel, Poznań - Opis

Tanie noclegi w Poznaniu można spotkać w wielu miejscach. Ale czy wszystkie oferują tak oryginalne rozwiązania, tak niepowtarzalną przestrzeń i wyjątkowe warunki, jak nasz hostel? My postanowiliśmy dać naszym Gościom nieco więcej niż tylko wygodne łóżko i doskonale zaaranżowany pokój. Oprócz tego postawiliśmy również na styl… RETRO!

Ponieważ retro to styl nieprzemijający, niepoddający się wpływom czasu. Stale aktualny, ale przede wszystkim wyrazisty i pełen energii. W naszych pokojach nie znajdziesz nudnych, przeciętnych i powtarzalnych rozwiązań aranżacyjnych – my zapraszamy Cię do świata pełnego niespodzianek.
Retro to także nieschodzący z twarzy uśmiech, odrobina zdrowej ironii, która pozwala zdystansować się wobec zastanej rzeczywistości. Czy nie tego właśnie potrzebujesz w trakcie urlopu bądź też odwiedzając Poznań w sprawach zawodowych?

Retro to również odrobina refleksji – bo wszyscy z nostalgią wspominamy to, co już za nami. Z błyskiem oku przywołujemy w pamięci obrazy z przeszłości, doceniając jednocześnie piękno prostoty i codzienności pozbawionej najnowocześniejszych technologii.
Retro to odrobina inności – noclegi, które pozwolą Ci chociaż na kilka nocy wprowadzić się do pokoju wyjątkowo przytulnego, kameralnego i wyjątkowego w swoim wystroju.
Poza tym – nie zapominajmy, że retro to także luksus, sztuka, oryginalna moda i magia kolorów obecna w naszym życiu! To cadillac’i, spodnie dzwony, ubrania w grochy, winyle, stare radia i wiele innych akcentów z przeszłości.
Jeżeli więc poszukujesz sposobu na chwilowe oderwanie się od pędzącej teraźniejszości – zatrzymaj się w naszym hostelu i zarezerwuj nocleg w Poznaniu.

Retro Hostel, Hostel, Poznań - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Parking:
Parking prywatny płatny dostępny na sąsiednich ulicach
konieczna rezerwacja
Dzieci:

Maksymalnie do 1 dzieci do lat 2 pobyt bezpłatny, na łóżeczkach niemowlęcych

Wszystkie dzieci do lat 1 pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach.

1 starsze dziecko lub dorosły – opłata w wysokości 30 PLN za osobę, za dobę, na dodatkowym łóżku.

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Dodatkowe łóżka oraz łóżeczka dla dzieci dostępne muszą zostać potwierdzone przez obiekt:

Maksymalna liczba dodatkowych łóżek w pokoju to: 1

Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Wyposażenie wewnętrzne:
Sala rekreacyjna
Sala rekreacyjna
Winda
Winda

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.