Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Hotel Pod Czarną Różą, Hotel , Toruń

ul. Rabiańska 11, 87-100 Toruń

Hotel Pod Czarną Różą, Hotel , Toruń

Hotel Pod Czarną Różą, Hotel , Toruń - Opis

Czarna Róża to rodzinna i przytulna atmosfera w kameralnym hotelu. Cieszymy się popularnością wśród rodzin z dziećmi. Zatrzymują się u nas także osoby, ceniące sobie spokój, komfort i gustowne wnętrza.
Ważny jest dla nas każdy detal, co podoba się wszystkim podróżującym służbowo i poszukującym niebanalnego miejsca na spotkania biznesowe.
Hotel Czarna Róża to historyczne przestrzenie połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami. Poczujesz to już w naszym lobby.
Oferujemy pokoje w różnorodnym wystroju, wysokim standardzie wykończenia i bogatym wyposażeniu. W taki sposób możemy sprostać różnym gustom: od klasycznej elegancji po nowoczesne wzornictwo.
Dzięki unikatowej lokalizacji naszego hotelu, w wybranych pokojach możesz zachwycać się malowniczym widokiem na Wisłę o każdej porze roku. Z innych przestrzeni widać urokliwe kamienice, majestatyczną Katedrę Świętych Janów lub dachy Starego Miasta.
Twój komfort jest dla nas najważniejszy. Dlatego pilnie wsłuchujemy się w opinie naszych gości. Wciąż myślimy jak poszerzyć naszą ofertę, dlatego jeśli masz jakiś pomysł, podziel się nim z nami. Nasza obsługa jest do Twojej dyspozycji, gotowa pomóc i otwarta na Twoje sugestie.

Hotel Pod Czarną Różą, Hotel , Toruń - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
23
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
American Express
Parking:
Parking publiczny dostępny na sąsiednich ulicach za dodatkową opłatą
30 PLN/doba.
Dzieci:

Maksymalnie do 2 dzieci do lat 2 pobyt bezpłatny, na łóżeczkach niemowlęcych

Wszystkie dzieci do lat 4 pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach.

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Maksymalna liczba lóżeczek niemowlęcych w pokoju to: 2

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Telefon
Telefon
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
Suszarka
Suszarka
WC
WC

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.