Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Centrum Barnabitów, Hotel , Warszawa

ul. Smoluchowskiego 1, 02-679 Warszawa

Centrum Barnabitów, Hotel , Warszawa

Centrum Barnabitów, Hotel , Warszawa - Opis

Centrum Barnabitów – miejsce wyjątkowe ze względu na swój gościnny charakter, atrakcyjną lokalizację oraz rodzaj i jakość oferowanych usług. Centrum Barnabitów znajduje się w Warszawie na Mokotowie, przy ul. Smoluchowskiego, w miejscu dogodnym ze względu na łatwy dojazd z lotniska (ok. 10 min.), z centrum miasta (ok. 15 min.) oraz w sąsiedztwie centrum handlowego Galeria Mokotów (ok. 5 min.).

Do dyspozycji Gości oddajemy 115 miejsc noclegowych w pokojach jedno-,  dwu- i trzyosobowych z łazienkami oraz w kilku apartamentach. W każdym pokoju można korzystać z telewizji kablowej, telefonu, bezprzewodowego Internetu WiFi (bez dodatkowych opłat). Pokoje wyposażone sa również w bezpłatny zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wode mineralną.

Obiekt doskonale nadaje się do organizowania w nim wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji, zjazdów, kongresów, kursów, warsztatów, targów i wystaw, ponieważ jest obiektem odpowiednio w tym celu wyposażonym i gwarantującym atmosferę ciszy i spokoju.

Centrum Barnabitów, Hotel , Warszawa - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Włoski.
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Diners Club
American Express
Parking:
Parking prywatny płatny

Cena za dobę: 25 PLN

Dzieci:

Maksymalnie do 1 dzieci do lat 12 opłata w wysokości 15 PLN za osobę, jeżeli śpia na obecnych łóżkach.

Wszystkie dzieci do lat 12 – opłata w wysokości 55 PLN za dobę, na dodatkowych łóżkach. Wszystkie dodatkowe dzieci starsze lub dorośli – opłata w wysokości 100 PLN za dobę, na dodatkowych łóżkach.

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Dodatkowe łóżka oraz łóżeczka dla dzieci dostępne muszą zostać potwierdzone przez obiekt:

Maksymalna liczba dodatkowych łóżek w pokoju to: 1

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Radio
Radio
Telefon
Telefon
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Bidet
Bidet
Natrysk
Natrysk
Suszarka
Suszarka
WC
WC
Zestaw kosmetyków
Zestaw kosmetyków
Wyposażenie wewnętrzne:
Restauracja
Restauracja

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.