Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Dizzy Daisy Hostel Riviera, Hostel, Warszawa

ul. Waryńskiego 12, 00-631 Warszawa

Dizzy Daisy Hostel Riviera, Hostel, Warszawa

Dizzy Daisy Hostel Riviera, Hostel, Warszawa - Opis

DD Riviera to miejsce, w którym znajdziesz wyjątkowo tanie noclegi w Warszawie. Niektórym zdawałoby się to niemożliwe, wręcz absurdalne, aby znaleźć tani nocleg w centrum jednej z europejskich stolic. Tymczasem my przekuwamy sen w jawę i oferujemy przytulne pokoje w atrakcyjnej cenie.
Nasz hostel w Warszawie znajduje się w sercu stolicy, tuż przy stacji metra `Politechnika`, 15 minut piechotą od dworca Warszawa Centralna, 10 minut spacerem do Królewskich Łazienek. Wychodząc z hostelu macie najważniejsze atrakcje miasta w zasięgu ręki. Jeżeli więc poszukujecie wygodnych i niedrogich noclegów, nastawieni jesteście na poznanie ciekawych ludzi oraz zwiedzanie miasta, to nasz hostel czeka właśnie na Was.
Zapewniamy noclegi w Warszawie w pokojach 1-, 2- i 6-osobowych z łazienkami oraz 1-, 2- i 3-osobowych w formie studia (łazienka i lodówka na dwa pokoje). Specyficzna forma działania hostelu powoduje, że pobyt u nas to wspólne noclegi i niekiedy posiłki pod jednym dachem.
Wielokulturowe, czasem także międzynarodowe i wieloetniczne środowisko w naszym hostelu pozwala nawiązywać nowe znajomości oraz poszerzać horyzonty. Spróbuj raz a już zawsze będziesz tu wracał! Gwarantujemy najlepszy tani nocleg w Warszawie!

Dizzy Daisy Hostel Riviera, Hostel, Warszawa - Podstawowe informacje

Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Hiszpański
Włoski
Przechowalnia bagażu:
TAK
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Restauracja
Restauracja
Sauna
Sauna

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.