Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Exclusive Apartments - Pańska, Warszawa

ul. Pańska 96, 00-837 Warszawa

Exclusive Apartments - Pańska, Warszawa

Exclusive Apartments - Pańska, Warszawa - Opis

Centrum Warszawy, zaledwie kilometr od Pałacu Kultury i Nauki, Dworca Kolejowego Warszawa Centralna oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. W okolicy usytuowane m.in. Sienna Center, Warszawskie Centrum Finansowe, Kaskada. Najbliższe węzły komunikacyjne - Norblin, Rondo Daszyńskiego, Rondo ONZ

Odbiór kluczy w recepcji Exclusive Apartments: ul. Bagno 2/28 (III pietro), Warszawa. Przed przyjazdem prosimy o kontakt z recepcją w celu potwierdzenia godziny odbioru kluczy.

Apartamenty zostały urządzone nowocześnie, ale przede wszystkim funkcjonalnie. W każdym apartamencie wydzielona została sypialnia lub strefa nocna, część wypoczynkowa, w pełni wyposażona kuchnia lub aneks kuchenny, łazienka z wanną lub kabiną prysznicową. Wszystkie apartamenty posiadają bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu bezprzewodowego WiFi. Oferujemy również śniadania dostarczane bezpośrednio do apartamentu na wybrana przez Państwa godzinę, oraz usługę Concierge.

Exclusive Apartments - Pańska, Warszawa - Podstawowe informacje

Internet w obiekcie:
Internet w pokoju:

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.