Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Klub Sosnowy, Hotel , Warszawa

Trakt Lubelski 40A, 04-870 Warszawa

Klub Sosnowy, Hotel , Warszawa

Klub Sosnowy, Hotel , Warszawa - Opis

Klub Sosnowy to wyjątkowe miejsce, w którym spędzicie Państwo niezapomniane chwile. Zaledwie 15 min od centrum Warszawy, w otoczeniu sosnowego lasu czeka na Państwa znakomita restauracja, eleganckie wnętrza idealne na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, przyjęcia i bankiety oraz SPA&WELLNESS.
Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług, których bogactwo i różnorodność sprawią, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Na ponad 5 hektarach urokliwego terenu, w klasycystycznym pałacyku, czeka wszystko, co niezbędne, aby móc się zrelaksować, zadbać o kondycję fizyczną oraz prowadzić interesy na najwyższym poziomie.
W Klubie Sosnowym znajduje się również część hotelowa. Po długiej nocy, szampańskiej zabawie, czy wytwornym przyjęciu w gronie rodziny i przyjaciół, Goście Klubu Sosnowego mogą wypocząć w pięknych apartamentach klasycystycznego pałacu.

Klub Sosnowy, Hotel , Warszawa - Podstawowe informacje

Obsługa klienta w języku:
Polski

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.