Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Łucka Residence, Apartamenty, Warszawa

ul. Łucka 15 , 00-842 Warszawa

Łucka Residence, Apartamenty, Warszawa

Łucka Residence, Apartamenty, Warszawa - Opis

Z tarasem i widokiem na miasto, Łucka Residence znajduje się w Warszawie w regionie mazowieckim, 500 metrów od Muzeum Powstania Warszawskiego. Złote Tarasy znajduje się 1 km od obiektu. Na miejscu dostępny jest prywatny parking. W obiekcie znajduje się część wypoczynkowa i jadalnia. Telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz odtwarzacz DVD są dostępne w niektórych jednostkach. Lodówka i czajnik są również oferowane. Łucka Residence oferuje darmowe Wi-Fi na terenie całego obiektu. Ręczniki i pościel są ciekawe. Synagoga Nożyków jest 1 km od Łucka Residence. Najbliższe lotnisko jest Lotnisko Chopina w Warszawie, 7 km od domu.

Łucka Residence, Apartamenty, Warszawa - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
10:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Rosyjski
Ukraiński
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Maestro
Parking:
Parking prywatny płatny

Cena za dobę: 40 PLN

konieczna rezerwacja
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Wyposażenie wewnętrzne:
Winda
Winda

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.