Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

NWW Apartamenty, Apartamenty, Warszawa

Different locations in Warsaw Downtown, 00-020 Warszawa

NWW Apartamenty, Apartamenty, Warszawa

NWW Apartamenty, Apartamenty, Warszawa - Opis

Są tacy, którzy stwierdzą, że idealnym hotelem jest hotel z setką pokoi, wielką recepcją, tłumem pokojówek, boy'ów hotelowych kłaniających się w pas przy wejściu itd..., gdzie nocleg kosztuje średnią pensję krajową.

Są też tacy, którzy stwierdzą, że idealnym dla nich hotelem jest bursa lub akademik, w którym za 30zł można spędzić noc w 6 osobowym pokoju z przygodnie spotkanymi towarzyszami, którzy okazać się mogą ... cóż albo świetnymi kompanami całonocnych imprez albo kimś zupełnie innym niż się z początku wydaje.

Są też tacy jak my, którzy uważają, że idealnym miejscem do spędzenia kilku dni w obcym mieście jest samodzielny apartament położony w interesującym ich rejonie miasta. Apartament, dzięki któremu mogą poczuć się jak we własnym domu. Bez recepcjonistki, pokojówki, boya hotelowego ale też bez przypadkowego towarzystwa.
Apartament zapewniający komfort, swobodę i niezależność.

NWW Apartamenty, Apartamenty, Warszawa - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Rosyjski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Diners Club
JCB Card
Parking:
Parking publiczny dostępny na sąsiednich ulicach
Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
Suszarka
Suszarka
WC
WC
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Restauracja
Restauracja
Winda
Winda

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.