Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

SCSK Żurawia, Apartamenty, Warszawa

ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa

SCSK Żurawia, Apartamenty, Warszawa

SCSK Żurawia, Apartamenty, Warszawa - Opis

Obiekt położony w samym centrum Warszawy przy ul. Żurawiej 47 (1 min. od skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich). Blisko głównych węzłów komunikacyjnych i Dworca Centralnego. Z okien rozpościera się widok na Pałac Kultury i Nauki a usytuowanie obiektu za budynkami przy głównych arteriach zapewnia ciszę i spokój. Przy obiekcie znajduje się znana restauracja "Smaki Warszawy" oraz klimatyczna Winiarnia "Cykada".
Wejście do hotelu od parkingu i restauracji "Smaki Warszawy" - róg Żurawiej i Poznańskiej.

Obiekt posiada pokoje z łazienkami i TV w ilości:
- 4 apartamenty (1 apartament z dwoma pokojami, i dwoma dużymi łóżkami, gdzie może zmieścić się nawet 4-osobowa rodzina, i trzy apartamenty z jednym łóżkiem małżeńskim)
- 5 pokoje 1-osobowych
- 5 pokoi 2-osobowych
- 5 pokoi 3-osobowych
- 1 pokój 4-osobowy
W skład wyposażenia pokoi wchodzi: łazienka, TV, szafy, stoliki, fotele, lampki nocne, lodówka, część pokoi posiada w wyposażeniu także czajnik. Jest także dostęp do Internetu.Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00, a kończy się o 10.00.

SCSK Żurawia, Apartamenty, Warszawa - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
30
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
10:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Przechowalnia bagażu:
TAK
Parking:
Parking prywatny płatny

Cena za dobę: 40 PLN

konieczna rezerwacja
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Pokoje rodzinne:
TAK
Akceptacja zwierzat:
Bezplatnie! Zwierzęta są akceptowane. Bez dodatkowych opłat.

Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Wyposażenie kuchni:
Czajnik
Czajnik
Zestaw do parzenia kawy
Zestaw do parzenia kawy
Wyposażenie wewnętrzne:
Restauracja
Restauracja
Winda
Winda

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.