Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Wald Economy, Hotel , Warszawa

ul. Połczyńska 52, 01-337 Warszawa

Wald Economy, Hotel , Warszawa

Wald Economy, Hotel , Warszawa - Opis

Wald Economy w Warszawie to nowoczesny hotel. Łączy w integralny sposób ofertę wypoczynkową z możliwością organizacji spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych i firmowych. Obiekt dysponuje 150 miejscami noclegowymi w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych oraz apartamentach. Goście mogą korzystać z propozycji zabiegów w gabinecie SPA. Czekają tu na nich masaże relaksujące oraz zabiegi pielęgnacyjne i upiększające.

Hotel posiada przestronną salę Restauracji Szlacheckiej. Umożliwia organizację wesela nawet na 90 osób. Organizujemy tu również chrzciny, komunie, urodziny, imieniny i inne imprezy okolicznościowe. Dbamy o zagwarantowanie najlepszych standardów w zakresie obsługi. Przygotowujemy elegancką aranżację sali i dekorację stołów, a nasz Szef Kuchni zadba o stworzenie wyjątkowej karty dań, która zachwyci gości uroczystości.

W naszym warszawskim hotelu stworzyliśmy dogodną przestrzeń do zdobywania i przekazywania wiedzy. Posiadamy sale szkoleniowe o zróżnicowanym metrażu. Pozwalają na organizację spotkań biznesowych, sympozjów, konferencji od 12 do 90 osób. Wyposażone zostały w nowoczesne rozwiązania, zapewniające komfort wszystkim uczestnikom. Klimatyzacja, sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu bezprzewodowego sprzyjają prowadzeniu spotkania.

Wald Economy, Hotel , Warszawa - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
10:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
American Express
Maestro
Parking:
Parking publiczny dostępny na sąsiednich ulicach
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Telefon
Telefon
Tv
Tv
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Restauracja
Restauracja
Winda
Winda

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.