Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Warsaw Downtown Hostel, Hostel, Warszawa

ul. Wilcza 33, 00-544 Warszawa

Warsaw Downtown Hostel, Hostel, Warszawa

Warsaw Downtown Hostel, Hostel, Warszawa - Opis

Warsaw Downtown Hostel znajduje się w historycznym i kulturowym sercu Warszawy, przy skrzyżowaniu ulicy Wilczej i Marszałkowskiej, w zacisznym podwórzu , z dala od zgiełku i tłumu, chociaż nieopodal najbardziej uczęszczanych ulic stolicy. Najwyżej 15 minut pieszo od Dworca Centralnego i Pałacu Kultury. Rzut beretem do najważniejszych zabytków, najciekawszych klubów, najładniejszych ulic oraz najsmaczniejszych restauracji. Wszystkie atrakcje na wyciągnięcie ręki – praktycznie wszędzie dojdziesz pieszo, dzięki czemu oszczędzisz i czas, i pieniądze. Gdybyś jednak wybierał się gdzieś dalej, przy samym hostelu znajdziesz przystanki autobusowe, tramwajowe, metro. Zapraszamy Cię do nas, polecimy Ci ciekawe miejsca, wytłumaczymy jak dotrzeć, pomożemy kupić bilety. Możesz też liczyć na darmowe mapy i informatory. 

Warsaw Downtown Hostel, Hostel, Warszawa - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Francuski
Hiszpański
Niemiecki
Włoski, Hebrajski.
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
American Express
Maestro
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.