Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Werset Comfort, Hotel , Warszawa

ul. Towarowa 35 , Warszawa

Werset Comfort, Hotel , Warszawa

Werset Comfort, Hotel , Warszawa - Opis

Property Location With a stay at Werset Comfort in Warsaw, you'll be minutes from Warsaw Uprising Museum and close to Old Town Square. This apartment is close to Royal Castle and Lazienki Park. Rooms Make yourself at home in one of the guestrooms featuring refrigerators. Cable television is provided for your entertainment. Conveniences include phones and irons/ironing boards.

Werset Comfort, Hotel , Warszawa - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
3
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
11:00

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.