Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Absynt Hostel, Hostel, Wrocław

ul. Św. Antoniego 15, 50-073 Wrocław

Absynt Hostel, Hostel, Wrocław

Absynt Hostel, Hostel, Wrocław - Opis

Absynt hostel Wrocław mieści się w centrum Wrocławia w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. Budynek hostelu leży na jednej z najstarszych ulic Wrocławia – świętego Antoniego 15. Kamienica, w której będziecie mieści się Absynt Hostel Wrocław, pochodzi z około 17 wieku. Obecnie jest ona wyremontowana i zaadaptowana do potrzeb Absynt Hostel Wrocław. Gruntowna modernizacja sprawiła, że nasz hostel stał się bardzo wygodnym noclegiem dla licznych turystów odwiedzających Wrocław.

Absynt Hostel Wrocław jest jednym z najstarszych hosteli we Wrocławiu. Od prawie ćwierćwiecza, zapewniamy najwyższej jakości nocleg we Wrocławiu. Świadectwem wysokiej jakości noclegów w naszym hostelu są liczne, pozytywne opinie nocujących w Absynt Hostel Wrocław gości. Każdej doby zapewniamy tani nocleg około 100 osobom, wśród nich wiele osób wynajmuje w Absynt Hostel Wrocław nocleg po raz kolejny! Wieloletnie doświadczenie w zapewnianiu noclegu na Wrocławskim rynku, zapewniło nam ogromną wiedzę o Państwa wymaganiach odnośnie noclegu. Te doświadczenia staramy się wykorzystać jak najlepiej, cały czas podnosimy standard świadczonych usług. Dodatkowym czynnikiem podnoszenia jakości noclegów jest liczna konkurencja wśród hosteli we Wrocławiu. Chcąc oferować najlepsze noclegi we Wrocławiu musimy stale pracować nad wysoką jakością nie tylko samych noclegów ale także obsługą i dodatkowymi czynnikami

Absynt Hostel, Hostel, Wrocław - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
20
Godzina zameldowania od:
15:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Hiszpański
Włoski
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
American Express
Maestro
Parking:
Parking publiczny dostępny na sąsiednich ulicach za dodatkową opłatą
15 PLN/dzień.
Dzieci:

Wszystkie dzieci do lat 7 pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach.

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Maksymalna liczba lóżeczek niemowlęcych w pokoju to: 1

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Wyposażenie wewnętrzne:
Winda
Winda

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.