Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Academus Pub & Apartments, Hotel , Wrocław

ul. Kiełbaśnicza 23, 50-110 Wrocław

Academus Pub & Apartments, Hotel , Wrocław

Academus Pub & Apartments, Hotel , Wrocław - Opis

Tuż przy wrocławskim Rynku, za kościołem Garnizonowym św.Elżbiety, przy ul.Kiełbaśniczej 23 znajduje się jedna z najwęższych wrocławskich kamieniczek. Od 2002 roku serwujemy w niej, dobre piwa, kawy i alkohole. Większość naszych Gości to stali bywalcy, turyści i miłośnicy dobrych piw. 

Muzyka niezobowiązująco płynie z głośników pozwalając na swobodne rozmowy i spotkania z przyjaciółmi. W lokalu każdy stolik ma swoją nazwę. Latem zapraszamy do chłodnej piwnicy oraz ogródka piwnego.

Od października wraz z powrotem żaków, lokal wypełniają zarówno wykładowcy jak i słuchacze z wielu wrocławskich uczelni. Specjalnością są piwa belgijskie, angielskie oraz piwa z browarów regionalnych i rzemieślniczych. Oferujemy również usługi noclegowe. Do dyspozycji gości mamy cztery pokoje dwuosobowe. Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w sercu miasta.

Academus Pub & Apartments, Hotel , Wrocław - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
4
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Niemiecki
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Diners Club
American Express
Maestro
Parking:
Parking prywatny płatny

Cena za dobę: 49 PLN

konieczna rezerwacja
Dzieci:
Wszystkie dodatkowe dzieci lub dorosłych – opłata w wysokości 49 PLN za dobę, na dodatkowych łóżkach.

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Maksymalna liczba dodatkowych łóżek w pokoju to: 1

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Radio
Radio
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
Suszarka
Suszarka
WC
WC
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Winda
Winda

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.