Grand Hotel Stamary, Zakopane ****
Adres obiektu: ul. Kościuszki 19 Zakopane
Położenie
Mieści się w pochodzącym z 1905 roku budynku, wzniesionym według projektu Eugeniusza Wesołowskiego, przy głównej ulicy Zakopanego, wiodącej do centrum miasta.
Stamary - to pseudonim popularnej wówczas artystki estradowej Marii Budziszewskiej, pierwszej właścicielki, której nakładem środków hotel został wzniesiony.
Obecnie, wizerunek Grand Hotelu Stamary to połączenie pięknej formy architektonicznej, stylowych wnętrz oraz nowoczesnych rozwiązań zapewniających komfort i bezpieczeństwo Gości.
Położenie na mapie
Wyposażenie
Jesienią 2006 do dyspozycji gości zostanie oddane nowocześnie wyposażone Centrum Wellnes and SPA, w skład którego wejdą:
·basen
·jacuzzi
·sauny
·sala fitness
·kompleksowe zabiegi z zakresu odnowy biologicznej
·masaże
Wyżywienie
Restauracja Stamary:
Elegancka, utrzymana w klasycznym stylu, dysponująca miejscami dla 130 osób, jest doskonałym miejscem nie tylko na spotkania z przyjaciółmi i obiady w gronie rodzinnym, lecz także dla organizacji bankietów, imprez firmowych oraz kameralnych przyjęć.
Bogaty wybór dań, począwszy od staropolskich, poprzez regionalne, wegetariańskie, aż do międzynarodowych, który oferuje Gościom Szef Kuchni, z pewnością zadowoli każdego, a profesjonalna obsługa zadba, by posiłek odbywał się w miłej i przyjaznej atmosferze.
Bar Stamary
Wygodne kanapy, przyjemna atmosfera, eleganckie wnętrze - taki jest właśnie Bar Stamary. To idealne miejsce, aby załatwić drobne sprawy biznesowe, spotkać się z przyjaciółmi, poczytać gazetę lub po prostu zrelaksować się przy lampce wina, czy egzotycznym drinku...
Kawiarnia Stamary:
Nasza kawiarnia jest doskonałym miejscem dla łasuchów i smakoszy. Pozwala spędzić czas w ciepłym otoczeniu na degustowaniu słodkości.
Opinie
- Użytkownik Systemu
- Z przyjaciółmi
- 2009-01-21
- Lokalizacja 10
- Komfort 7
- Czystość 8
- Wyżywienie 9
- Jakość/Cena 8
Pokoje totalne rozczarowanie:( nic specjalnego niestety. Za to SPA - rewelacja!!!!







