Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Best Western Mara, Hotel , Ryga

186 KALNCIEMA ST, Ryga

Best Western Mara, Hotel , Ryga

Best Western Mara, Hotel , Ryga - Opis

HOTELYEAR BUILT 1996 YEAR REMODELED 1996ADDITIONAL PROPERTY DESCRIPTION THE BEST WESTERN HOTEL MARA IS A NEWLY COMPLETED MODERN COMFORTABLE HOTEL NEAR THE CROSSROADS OF THE AIRPORT AND JURMALA HIGHWAYS. WE ARE CLOSE TO DOWNTOWN AND THE SEA SHORE. FOR YOUR CONVENIENCE OFFERS A RESTAURANT AND 24 HOUR FRONT DESK SERVICE. OUR ROOMS FEATURE CABLE TELEVISION AND ROOM SERVICE.

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.