Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Ibis Bucuresti Palatul Parlamentului, Hotel , Bukareszt

82 -84 Izvor Street Sector 5, Bukareszt

Ibis Bucuresti Palatul Parlamentului, Hotel , Bukareszt

Ibis Bucuresti Palatul Parlamentului, Hotel , Bukareszt - Opis

Ibis Bucuresti Palatul Parlamentului is situated very close to the Romanian Parlament, with an easy access to all the sights in town. The hotel is centrally located. Rooms are well decorated and equipped with all facilities expected of Ibis brand. Walls are painted in light colours. Bathrooms are medium in size and rooms in general offers good quality accommodation.

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.