Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Attache Hotel, Hotel , Sztokholm

Cedergrensvagen 16, Sztokholm

Attache Hotel, Hotel , Sztokholm

Attache Hotel, Hotel , Sztokholm - Opis

Welcome to your home away from home! Attache Hotel offers you a comfortable stay at a reasonable price.Choose from over 60 rooms of varying sizes that have recently been refurbished.Guests are encouraged to explore the sights and sounds of central Stockholm, but there is also much to do within the Hotel Attache itself. You may enjoy a round of billiards or darts in the charming game room, relax in the library or bar and savor fine cuisine in the restaurant.

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.