+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-17:00) | Rejestracja | Logowanie
OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny

Old Town Apartments, Apartamenty, Kraków

34 Rynek Glowny, Kraków

Old Town Apartments, Apartamenty, Kraków

Old Town Apartments, Apartamenty, Kraków - Opis

Witaj w Old Town Apartments. Oferujemy zakwaterowanie w najbardziej czarującej części Krakowa - na Starówce. Wszystkie apartamenty znajduję się w odległości 2 minutowego spaceru od Rynku Głównego, wszystkie są w pełni wyposażone i posiadają kuchnie/aneks, łazienkę i udogodnienia domu. Możesz wyprać spośród ekonomicznych apartamentów typu studio dla dwóch osób (1 podwójne łóżko i 1 sofa), większych apartamentów z jedną sypialnią dla czterech osób (1 podwójne łóżko i 1 rozkładana sofa) i przestronny apartament z dwiema sypialniami (1 podwójne łóżko, 2 pojedyncze i rozkładana sofa). To wszystko zapewni miły pobyt we wspaniałym historycznym otoczeniu.

Proszę pamiętać, że apartamenty są rozmieszczone w różnych budynkach na krakowskiej Starówce, nasi Goście zostają dokładnie poinstruowani o położeniu apartamentów przy zameldowaniu w biurze naszej recepcji. Jako że pokoje znajdują się w historycznych budynkach, nie ma w nich dostępu do windy ani udogodnień dla niepełnosprawnych. Apartamenty znajdują się na piętrach 1-3.

Old Town Apartments, Apartamenty, Kraków - Podstawowe informacje

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny.

OdkryjPolske.pl - Hotele i Noclegi - Polski Portal Rezerwacyjny - system rezerwacji i baza hoteli i obiektów noclegowych to prawdopodobnie pierwszy ogólnopolski narodowy portal rezerwacji hoteli online w Polsce. Portal działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja narodowych systemów rezerwacyjnych działających w Polsce już w XX wieku. Portal był wielokrotnie modernizowany. Obecnie oferuje możliwość prezentacji i rezerwacji hoteli i obiektów noclegowych, umożliwia wyszukiwanie ofert, kontakt bezpośredni za pomocą formularza rezerwacyjnego z obiektami noclegowymi oraz rezerwacje online w wybranych hotelach. W portalu dostępne są różnorodne oferty noclegów w hotelach, motelach, zamkach i pałacach, pensjonatach, w ośrodkach wypoczynkowych, domach wakacyjnych, willach, apartamentach, pokojach gościnnych w domkach i obiektach agroturystyki w całej Polsce. Zapraszamy do korzystania.

Operatorem ogólnopolskiego portalu rezerwacji hoteli i noclegów OdkryjPolske.pl jest biuro podróży Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działające od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3.