Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

KORAL KOSZALIN, Dom Gościnny, Koszalin

Szczecińska 43, 75-122 Koszalin

KORAL KOSZALIN, Dom Gościnny, Koszalin

KORAL KOSZALIN, Dom Gościnny, Koszalin - Opis

KORAL KOSZALIN usytuowany przy wjeździe do Koszalina przy głównej trasie Szczecin- Gdańsk.

Pruska architektura Korala przyciąga uwagę i zachwyca swoim wizerunkiem wszystkich podróżujących tą trasą.
Gościnność naszego personelu sprawia iż nasi klienci czują się u nas jak w domu, co jest mottem naszego obiektu.
W zasięgu ręki mają państwo atrakcje kulturalne koszalina oraz uroki turystyczne naszego morza.

Do dyspozycji Państwa pozostawiamy: pokoje 1, 2, 3 osobowe o różnym standardzie, apartament oraz salę restauracyjną. Pokoje wyposażone są w łazienkę, WC, telewizor. W obiekcie znajduje się bezprzewodowy dostęp do internetu.

Na terenie obiektu znajduje się: parking, miejsce na ognisko, dziedziniec z ogrodem, gdzie w spokoju można wypocząć popijając dobrą kawę w letniej altanie.

Dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług jest liczne grono stałych klientów odwiedzających nas oraz organizujących przy naszej pomocy różne imprezy.

Restauracja, na co dzień uraczy Państwa specjałami kuchni polskiej i europejskiej, a na życzenie przygotuje wystawny bankiet.

KORAL KOSZALIN, Dom Gościnny, Koszalin - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
15:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.