Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Rezerwacja grupowa hotelu

Rezerwacja grupowa hotelu możliwa jest dla minimum 8 osób.

Rezerwacja grupowa jest dokonywana za pośrednictwem Operatora (nie automatycznie).

Prosimy wpisać jak największą liczbę szczegółów dotyczących planowanej rezerwacji grupowej, takich jak termin wyjazdu, liczba uczestników, kierunek, preferowany rodzaj zakwaterowania, budżet.

Skontaktujemy się Państwem na wskazany w formularzu adres poczty elektronicznej w celu przedstawienia naszej najlepszej oferty i sfinalizowania zamówienia.

Formularz zapytania o rezerwacje grupową hotelu

Dlaczego warto rezerwować z nami

Szybka i niezawodna pomoc przy rezerwacja grupowych hoteli
Zapewni Państwu naszą profesjonalną pomoc od momentu złożenia zapytania poprzez rezerwację grupowa hotelu, ewentualne zmiany i realizację zamówienia. Współpracujemy z Państwem ściśle w trakcie całego procesu rezerwacji grupowej hotelu. W razie zmiany planów podróży mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

Szeroki wybór ofert rezerwacji grupowych hoteli
Mamy szeroki wybór hoteli dla grup, w tysiącach miejsc na całym świecie. Zawiadom nas jakie są wymagania Waszej grupy, a my skontaktuje się z Wami w ciągu 24 godzin.

Hotele dla wszystkich rodzajów grup
Pomogliśmy w znalezieniu zakwaterowania tysiącom grup biznesowych i prywatnych - od wyjazdów na konferencje i szkolenia poprzez wyjazdy typu „city break”, grupowe wyjazdy motywacyjne, misje gospodarcze, do wyjazdów na wieczory kawalerskie i panieńskie, wycieczki szkolne i sportowe. Jesteśmy w stanie przygotować naszą ofertę rezerwacji grupowej do Państwa potrzeb.

Zakwaterowanie na miarę każdego budżetu
Do każdego budżetu możemy dopasować odpowiednią ofertę od hoteli ekonomicznych, 1 i 2 gwiazdkowych poprzez hostele, pensjonaty, hotele 3 gwiazdkowe do luksusowych hoteli 4 i 5 gwiazdkowych. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą w znalezieniu hotelu odpowiadającą Państwa potrzebom.

Aktualnie w naszym systemie dostępne są oferty:


Hotele na Świecie


379 322

hoteli


50 580

w lokalizacjach

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.