Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Rezydencja Krasickiego 24, Hotel , Kraków

ul. Krasickiego 24, 30-503 Kraków

Rezydencja Krasickiego 24, Hotel , Kraków

Rezydencja Krasickiego 24, Hotel , Kraków - Opis

Rezydencja Krasickiego 24 to przepełniony polskimi akcentami hotel, oferujący klimatycznie urządzone pokoje, profesjonalną obsługę oraz możliwość organizacji szkoleń i konferencji. Główne atuty obiektu to spokojna lokalizacja, atmosfera kameralności i prywatności oraz umiejscowienie w historycznej dzielnicy - Podgórze.

Nasi recepcjoniści z troską podchodzą do każdego klienta, starając się dostarczyć mu wszelkich informacji. Blisko stąd do słynnego krakowskiego Kazimierza, do Centrum miasta natomiast dostać się można w kilkanaście minut.

Każdy, kogo celem jest odkrywanie Krakowa lub praca w ciszy i spokoju, znajdzie tutaj swoją bazę do turystycznych wędrówek lub biznesowych zmagań. W zabytkowych pomieszczeniach hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem, idealne również do organizacji bankietów i imprez.
Lokalizacja 2,5 km od Rynku Głównego

2,5 km od dworca PKP/PKS

0,5 km od dzielnicy Kazimierz

2,5 km od Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach

11 km od portu lotniczego Balice
42 miejsca noclegowe
17 pokoi, w tym:

2 pokoje 1-osobowe,

8 pokoi 2-osobowych,

12 - osobowy z łazienką,

pojedyncze i małżeńskie łóżka,

możliwość dostawkiPokoje wyposażone są w: łóżko, stolik, krzesła, szafka nocna, lampka, garderoba, bagażnik, łazienka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, łącze internetowe również darmowe bezprzewodowe WIFI

Rezydencja Krasickiego 24, Hotel , Kraków - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
17
Godzina zameldowania od:
13:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Parking:
Prywatny bezplatny
Śniadania:

Bufetowe

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet
Internet
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Łóżko małżeńskie
Łóżko małżeńskie
Radio
Radio
Telefon
Telefon
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Wyposażenie wewnętrzne:
Sauna
Sauna

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.