Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-17:00)

Wieniawa Pałac w Rekowie Górnym, Hotel , Rekowo Górne

ul. Lipowa (Rekowo Górne k. Gdyni), 84-100 Rekowo Górne

Wieniawa Pałac w Rekowie Górnym, Hotel , Rekowo Górne

Wieniawa Pałac w Rekowie Górnym, Hotel , Rekowo Górne - Opis

Hotel Wieniawa mieści się w pieczołowicie odrestaurowanym pałacu wybudowanym w 1871 roku w majątku rekowskim (Rekowo Górne, powiat Pucki, województwo Pomorskie). Mając świadomość niepowtarzalności realizacji przedsięwzięcia jakim było odnowienie pałacu, wielką wagę przywiązaliśmy nie tylko do zewnętrznego jego otoczenia, ale także do każdego, nawet najmniejszego detalu jaki się w nim znajduje. Nasi goście odnajdą we wnętrzach nie tylko wysublimowane detale, ale także funkcjonalność i wygodę.
Pałac w Rekowie jest miejscem zarówno odpoczynku jak i pracy czy zabaw naszych gości. Naszym gościom korzystającym z noclegów oferujemy oryginalną, zdrową kuchnię w romantycznych wnętrzach. Dla miłośników sportów polecamy nasz teren rekreacyjny, a na nim trawiaste korty tenisowe oraz uniwersalne boiska. W piwnicach naszego hotelu znajduje się kameralny pub, salka klubowa z symulatorem gry w golfa.

Pałac w Rekowie jest miejscem zarówno odpoczynku jak i pracy czy zabawy naszych gości. Dla nich właśnie urządziliśmy z olbrzymim wyczuciem smaku oraz funkcjonalności i wygody 16 apartamentów. Jednocześnie w naszym obiekcie może nocować 36 osób co sprawia, że pobyt u nas zawsze będzie kameralny i wyjątkowy. Każdy apartament jest inny, posiada inną kolorystykę, ale ze wszystkich roztacza się wspaniały widok na park.
W standardzie we wszystkich pokojach znajdują się plazmowe odbiorniki TV, minibarki, łącze internetowe, sejf. Pokoje są klimatyzowane. Nasz Hotel przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Korzystając z noclegu w naszym pałacu łatwo sobie wyobrazić przepych jaki towarzyszył jego dawnym właścicielom.

Wieniawa Pałac w Rekowie Górnym, Hotel , Rekowo Górne - Podstawowe informacje

Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Śniadania:

Bufetowe

Internet w obiekcie:
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Gniazdko modemowe
Gniazdko modemowe
Internet
Internet
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Łóżko małżeńskie
Łóżko małżeńskie
Minibar
Minibar
Radio
Radio
Sejf
Sejf
Suszarka
Suszarka
Telefon
Telefon
Tv
Tv
Wyposażenie zewnętrzne:
Boiska
Boiska
Korty
Korty
Plac zabaw dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Basen
Basen
Gabinet kosmetyczny
Gabinet kosmetyczny
Jacuzzi
Jacuzzi
Restauracja
Restauracja
Sauna
Sauna
Siłownia
Siłownia
SPA & Wellness
SPA & Wellness
Winda
Winda

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.