Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Społem, Pensjonat, Warszawa

ul. Grażyny 13/15 , 02-548 Warszawa

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Społem, Pensjonat, Warszawa

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Społem, Pensjonat, Warszawa - Opis

Obiekt jest położony w centrum Warszawy w pobliżu wielu interesujących atrakcji turystycznych stolicy, m.in. Parku Łazienkowskiego z Pomnikiem Chopina, Belwederu oraz Traktu Królewskiego prowadzącego na Stare Miasto.

Usytuowanie przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych (ul. Puławskiej) zapewnia łatwy i stosunkowo szybki dojazd do kluczowych punktów miasta, zabytków kultury, centrów handlowych i rozrywki. Jest również  idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Społem, Pensjonat, Warszawa - Podstawowe informacje

Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Obsługa klienta w języku:
Polski
Rosyjski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Diners Club
Parking:
Prywatny bezplatny
Dzieci:

Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych lóżek w pokoju.

Akceptacja zwierzat:
Zwierzeta nie są akceptowane
Wyposażenie pokoi:
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.