Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Hostel i Pensjonat Oki Doki, Hostel, Warszawa

pl. Dąbrowskiego 3, 00-057 Warszawa

Hostel i Pensjonat Oki Doki, Hostel, Warszawa

Hostel i Pensjonat Oki Doki, Hostel, Warszawa - Opis

Hostel i Pensjonat Oki Doki mieści się w samym centrum miasta, w zacisznym miejscu okrążonym przez kasztanowce, przy Placu Dąbrowskiego 3. Plac znajduje się przy Pałacu Kultury i skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Mając za plecami McDonalda idziemy Marszałkowską, przechodzimy przez Świetokrzyską i po 50 m za Kinoteatrem Bajka skręcamy w prawo. Za zakrętem po 50 metrach zobaczymy Hostel (na dole jest Bank).


Z Dworca Centralnego można dotrzeć tu pieszo (ok. 10 min. Spacerkiem przez park przy Pałacu Kultury, Pałac mamy cały czas po prawej ręce), kierując się do skrzyżowania Marszałkowskiej ze Świętokrzyską lub dwa przystanki autobusem.

Z lotniska zaś autobusem 175 - wysiądź na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, wejdź w podziemny pasaż - możesz przejść lub podjechać jeden przystanek w kierunku Pl. Bankowego metrem lub tramwajem (do przystanku Metro świętokrzyska 06).

Oki Doki to miejsce pomyślane jako alternatywa standardowych noclegów dla indywidualistów. Ale komfortowo w przepięknych pokojach na bardzo wygodnych łóżkach
- tanie, w centrum miasta, z nieprzeciętnym wystrojem, każdy pokój to oddzielny projekt artystyczny.


To pierwszy w Warszawie obiekt zaprojektowany przez artystów którzy dostali wolna rękę. W dobie supermarketów i innych molochów postanowiliśmy stworzyć coś bardzo osobistego. Służymy wszystkim, którzy czują się indywidualistami i tak lubią być traktowani. Każdy pokój zaaranżowany jest w innym stylu, projektowany przez inną osobę. Pokoje nie są numerowane, ale mają swoje nazwy. Do obsługi hostelu zatrudnieni zostali młodzi, kochający Warszawę ludzie, znający jej historię i miejsca warte zobaczenia, a także bywający w klubach i na wernisażach.


Dla naszych klientów dostępne są pokoje dwuosobowe z prywatną łazienką.

Hostel i Pensjonat Oki Doki, Hostel, Warszawa - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
37
Godzina zameldowania od:
15:00
Godzina wymeldowania do:
11:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Maestro
Dzieci:

Maksymalnie do 1 dzieci do lat 2 pobyt bezpłatny, na łóżeczkach niemowlęcych

Wszystkie dzieci do lat 4 pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach.

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Dodatkowe łóżka oraz łóżeczka dla dzieci dostępne muszą zostać potwierdzone przez obiekt:

Maksymalna liczba dodatkowych łóżek w pokoju to: 1

Maksymalna liczba lóżeczek niemowlęcych w pokoju to: 1

Akceptacja zwierzat:
Zwierzęta są akceptowane.
Mogą obowiazywać dodatkowe opłaty

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Dostawne Łóżko
Dostawne Łóżko
Internet
Internet
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Sala rekreacyjna
Sala rekreacyjna

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.