Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw, Hotel , Warszawa

ul. Kościelna 12, Warszawa

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw, Hotel , Warszawa

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw, Hotel , Warszawa - Opis

Mamaison Hotel Le Regina to elegancki i luksusowy hotel pięciogwiazdkowy, usytuowany na Starym Mieście w Warszawie. W trzypiętrowym, historycznym budynku, odrestaurowanym w stylu charakterystycznym dla XVIII-wiecznych pałaców, znajduje się sześćdziesiąt jeden klimatyzowanych pokoi, wyposażonych zgodnie z najwyższymi współczesnymi standardami.

Mamaison Hotel Le Regina usytuowany jest w najbardziej malowniczej części warszawskiego Starego Miasta - na Nowym Mieście. W jego bliskim sąsiedztwie znajdują się zabytki nierozerwalnie związane z przeszłością Polski i jej kulturą narodową: Zamek Królewski, Opera Narodowa, Umschlagplatz oraz zabytkowe kościoły.

Tuż obok, z pięknego parku na skarpie rozpościera się panoramiczny widok na Wisłę i praską stronę stolicy.

Hotel posiada uroczy, cichy dziedziniec z pięknie utrzymanym ogrodem i romantyczną fontanną. Lobby wita przyjaznym ciepłem kominka i kameralną atmosferą. Po trudach dnia hotel zapewnia gościom relaks we własnym spa, nawiązującym do antycznych tradycji łaźni i składającym się z basenu, siłowni, oraz sauny.

Hotel posiada 26 pokoi typu Standard utrzymanych w ciepłej tonacji brązu i wanilii. Zdobią je włoskie meble wykonane na zamówienie. Łazienki ozdobione kamieniem ceramicznym i wenecką mozaiką, zaprojektowano w gustownym, współczesnym stylu, wyposażając w wannę połączoną z prysznicem.
Każdy pokój wyposażony jest w bezpośrednie linie telefoniczne dostępne w telefonie bezprzewodowym, sejf, stały, szybki dostęp do internetu (połączenie WIFI), indywidualnie regulowaną klimatyzację oraz telewizję satelitarną.

Hotel został umieszczony w czerwonym Przewodniku Michelin Main Cities of Europe Restaurants & Hotels 2016 i uzyskał ocenę 3/5. Hotel oznaczony czerwonym symbolem za szczególnie miłą atmosferę.

W przewodniku „Main Cities of Europe Restaurants & Hotels 2016" Inspektorzy ocenili 27 hoteli z Krakowa i 14 z Warszawy. Hotele wyróżnione w przewodniku Michelin'a otrzymują symbole budynków. Poziom usług określa skala od jednego do pięciu piktogramów. Dodatkowo obiekt może być doceniony za atmosferę – miejsca szczególnie miłe oznaczone są czerwonymi symbolami.

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw, Hotel , Warszawa - Podstawowe informacje

Przynależność do sieci:
Mamaison Hotels & Residences
Michelin Rating:
 
3/5
Łączna ilość pokoi:
61
Godzina zameldowania od:
15:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Angielski
Przechowalnia bagażu:
TAK
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
American Express
Dzieci:

Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.

Dodatkowe łóżka oraz łóżeczka dla dzieci dostępne muszą zostać potwierdzone przez obiekt:

Maksymalna liczba dodatkowych łóżek w pokoju to: 1

Maksymalna liczba lóżeczek niemowlęcych w pokoju to: 1

Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Transfer na lotnisko:
TAK
Dodatkowo płatny.
Wyposażenie łazienki:
Kapcie
Kapcie
Suszarka
Suszarka
Szlafrok
Szlafrok
WC
WC
Zestaw kosmetyków
Zestaw kosmetyków
Wyposażenie zewnętrzne:
Wyspożyczlnia samochodów
Wyspożyczlnia samochodów
Wyposażenie wewnętrzne:
Bar/Kawiarnia
Bar/Kawiarnia
Fitness
Fitness
Restauracja
Restauracja
Sauna
Sauna
SPA & Wellness
SPA & Wellness

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw, Hotel , Warszawa - Sale konferencyjne

Maksymalna ilość osób w układzie szkolnym: 100
Maksymalna ilość osób w układzie kinowym: 150
# Nazwa sali Powierzchnia Liczba osób w ukladzie szkolny Liczba osób w ukladzie kinowy Rodzaj światla
1 Court Room 0 m2 100 150 Światło dzienne
2 Executive Room 0 m2 50 40 Światło sztuczne

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.