Rejestracja | Logowanie
+48 22 322 85 00 (pn-pt 8:00-18:00)

SUS-eł, , Warszawa

ul. Rzymowskiego 41/43, 02-697 Warszawa

SUS-eł, , Warszawa

SUS-eł, , Warszawa - Opis

Hostel Suseł położony jest na Mokotowie ok.5 km od Portu Lotniskowego Okęcie oraz 4 km od centrum Warszawy i Dworca Centralnego. Najbliższy przystanek autobusowy który umożliwia bezpośredni dojazd do centrum, jest oddalony od obiektu o jedyne 100 metrów.
Nasz obiekt również umiejscowiony jest w pobliżu Toru Wyścigów Konnych na Służewiec -2 km, Świątyni Opaczności Bożej - 4km jak również blisko Wilanowa oraz Powsina. W pobliżu Hostelu znajduje się Galeria Mokotów – 0,5 km.

Przy hostelu mieszczą się miejsca postojowe, a w odległości 100 m od Hotelu parking strzeżony

Do dyspozycji gości oddajemy 7 segmentów składających się z pokoi 1, 2, 3-osobowych na 3 piętrach bez windy, z telewizorem. (wezeł sanitarny na zewnątrz).
Doba hostelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 12:00.

SUS-eł, , Warszawa - Podstawowe informacje

Łączna ilość pokoi:
115
Łączna ilość miejsc noclegowych:
223
Godzina zameldowania od:
14:00
Godzina wymeldowania do:
12:00
Recepcja:
recepcja calodobowa
Obsługa klienta w języku:
Polski
Akceptacja kart kredytowych:
Visa
MasterCard
Parking:
Prywatny bezplatny
Internet w obiekcie:
Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Internet w pokoju:
Wi-Fi jest dostępne w pokojach i jest bezpłatne
Wyposażenie pokoi:
Internet
Internet
Internet bezprzewodowy
Internet bezprzewodowy
Tv
Tv
Wyposażenie łazienki:
Natrysk
Natrysk
WC
WC

Ważne informacje

Opłaty za dodatkowe usługi nie zostaną automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą być uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

Zgłoś błąd lub nieprawidlowość

Staramy się aby wszelkie informacje na naszych stronach były dokładne i w rzetelny sposób opisywały prezentowany obiekt. Jeżeli znalazłeś na tej stronie błąd, niezgodność ze stanem faktycznym lub jakąkolwiek niepawidłowość w funkcjonowaniu strony prosimy o przesłanie informacji za pomocą formularza: Zgłaszanie błędu lub nieprawidlowości

Odkryj Polskę i Świat - Centrum rezerwacji hoteli.

Operatorem i właścicielem systemu jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o. działająca od 1990 roku. Polish Travel Quo Vadis jest członkiem założycielem Warszawskiej Izby Turystyki, członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz akredytowanym agentem IATA nr 63-2 1003 3. Odkryj Polskę i Świat – Centrum rezerwacji hoteli (OdkryjPolske) system rezerwacji i baza hoteli to prawdopodobnie pierwszy polski system rezerwacji hoteli online. System działa nieprzerwanie od 2001 roku i powstał jako kontynuacja systemów rezerwacyjnych działających już w XX wieku. W 2015 roku system przeszedł gruntowną modernizację i obecnie oferuje możliwość rezerwacji hoteli w Polsce i na całym świecie.